Usługi

Świadczymy usługi IT w zakresie analizy, projektowania, implementacji, wdrożeń, szkoleń, integracji, utrzymania, rozwoju oprogramowania. Dostarczamy elementy infrastruktury teleinformatycznej, w połączeniu z układami elektroniki i automatyki przemysłowej. Oferujemy współpracę w pełnym lub tylko wybranym zakresie oraz w formie dopasowanej do Twojej firmy. Korzystamy z własnej wiedzy i doświadczenia, ale także sięgamy po kompetencje zewnętrzne, dbając o wysoką jakość. Cenimy sobie przejrzyste zasady współpracy, otwartość i gotowość na nowe wyzwania.

Zacznij od kontaktu z nami…

Spośród wielu pozycji naszej oferty w tym zakresie, o kilku warto wspomnieć.

  • analiza (systemowa i biznesowa) – niezależnie od branży, wymaga umiejętności analitycznego myślenia i wysokiego poziomu komunikatywności, przez co nie każda osoba jest w stanie ją realizować – otwarty umysł i umiejętności interpersonalne się tu baaaardzo przydają.

  • projektowanie (narzędzi i rozwiązań) – które zawsze powinny być dopasowane do wymagań, a często nawet wyprzedzać potrzeby w określonej perspektywie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

  • implementacja – wymagająca dużej samodyscypliny i twardych kompetencji zależnie od zastosowanej technologii, tu nie ma miejsca na pomyłki (od tego mamy parsery, kompilatory i testy).

  • wdrożenia – umiejętne wykorzystanie wybranego produktu lub rozwiązania w celu osiągnięcia zakładanych celów biznesowych, mamy świadomość tego niezwykle ważnego elementu, który często jest niedoceniany skutkując posiadaniem drogiego i nieużywanego rozwiązania, ale nie u nas.

  • szkolenia – nawet dobrze wykonane wdrożenie nie zapewni sukcesu, jeśli nie zadbamy o to, żeby docelowi odbiorcy zrozumieli jakie narzędzia dostają do rąk i po co, użytkownicy systemów IT zawsze byli słabym ogniwem w starciu z technologią, trzeba to zrozumieć i im po prostu pomóc.

  • integracje – łączymy istniejące systemy za pomocą standardowych rozwiązań lub dedykowanych modułów autorskiego oprogramowania, budujemy API do implementowanych przez nas narzędzi i rozwiązań dla systemów trzecich (wewnętrznych i zewnętrznych).
  • utrzymanie pozostawienie klienta z systemem bez opieki nad nim to duże ryzyko, bazy danych rosną, systemy operacyjne ewoluują, bezpieczeństwo systemów to ciągła walka z nowymi zagrożeniami, nie warto ryzykować!

  • rozwój oprogramowania – wiemy, że potrzeby są różne, raz potrzebujesz jednorazowego narzędzia, a raz takiego, które posłuży kilka lat… oprogramowanie się niestety „starzeje” i to w różny sposób (bezpieczeństwo, uwarunkowania prawne, itp), ale i same potrzeby się zmieniają – rozumiemy to doskonale i stąd ta usługa.

Dopasowujemy używane technologie do tych używanych w Twojej firmie.

Twoja firma potrzebuje usługi, o której nie napisaliśmy ?

 

Nie trać czasu, napisz lub zadzwoń…