Aktualności

Nowa wersja KSENOS 2.9.3 ! A w niej:

Nowe funkcjonalności Wskaźnik prędkości PTZ. Uwidocznienie błędów systemowych w interfejsie WEB. Poprawione wyświetlanie kontrolek sterujących w ION. Uwidocznienie statusu kamery w ION. Umożliwienie obsługi detekcji tablic rejestracyjnych w kamerach HIK Vision bez otwierania strumienia wideo. Przeniesienie kolejnych operacji na obrazie do ION (odbicie, obrót, rozciąganie, kontrola dźwięku)

czytam dalej

Wznowienie prac nad KPT

Miło nam poinformować wszystkich zainteresowanych o naszej decyzji dotyczącej wznowienia prac nad projektem ABIG KPT. Pragniemy poświęcić mu znacznie więcej uwagi i mamy nadzieję, że kierunek rozwoju projektu spotka się z Państwa oczekiwaniami. Znaczący zakres udogodnień w kolejnej wersji programu będzie wprowadzony dzięki docierającym do nas od Państwa sugestiom przez…

czytam dalej

Konferencja marzec 2017 [ KSENOS 2.9 ! ]

Zapraszamy na najbliższą konferencję w naszej firmie, na ul. Konwaliowej 7 w Warszawie – prezentacja nowego interfejsu graficznego ION w KSENOS 2.9 już 21 marca, start o godzinie 10:00. Prosimy o przysyłanie zgłoszeń drogą mailową – liczba miejsc ograniczona !

czytam dalej

Konferencja wrzesień 2016

Zapraszamy na najbliższą konferencję w naszej firmie, na ul. Konwaliowej 7 w Warszawie – szkolenie techniczne, sprzedażowe, prawo zamówień publicznych (KSENOS) już 29 września. Prosimy o przysyłanie zgłoszeń drogą mailową – liczba miejsc ograniczona!

czytam dalej

Targi Securex 2016 – Poznań MTP

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Securex 2016 w Poznaniu. Przedpremierowa wersja KSENOS zyskała dużo pochlebnych opinii. Poznaliśmy Państwa oczekiwania, uwagi i sugestie. Dzięki temu kolejna wersja będzie jeszcze lepsza!  

czytam dalej

Zapraszamy na SECUREX 2016 !

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 18 w pawilonie nr 7 na targach bezpieczeństwa Securex 2016, które odbędą się w dniach 25-28 kwietnia w Poznaniu. Zapewniamy możliwość bezpośredniej interakcji z rozwiązaniem KSENOS VMS, w trakcie której postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Do Państwa dyspozycji będą nasi inżynierowie oraz przedstawiciele producenta z Finlandii. W trakcie targów, 27 kwietnia o godzinie 11:00 odbędzie się także…

czytam dalej